شلف تاکر

شلف تاکر

شلف تاکر نوعی از تبلیغات است که برای فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای به کار میرود . کلمه شلف تاکر ( Shelf Talker ) در اصل لاتین میباشد و ترجمه کلمه به کلمه آن به معنی صحبت کننده قفسه میباشد . و اما معنی عمومی آن این است که این محصول تبلیغاتی به عنوان راهنما برای خریداران و همچنین تبلیغات محصولی که در قفسه چیده شده بکار میرود. معمولاً بر روی شلف تاکر مشخصات محصول و تبلیغات محصولی که در قفسه چیده شده است چاپ میشود .  شلف تاکر به عنوان محصول تبلیغاتی بسیار ارزشمند است و ماندگاری بالایی در فروشگاه دارد . این محصول به دلیل اینکه هزینه پایینی در تبلیغات دارد و تاثیرگذاری بالایی در محل خرید دارد مورد توجه شرکتهای بزرگ قرار گرفته است.

چاپ شلف تاکر

مجموعه سی بن چاپ شلف تاکر را در اشکال مختلف و به تعداد محدود هم انجام میدهد . نوع چاپ آن هم میتواند به درخواست مشتری بر روی متریالهای مختلف انجام شود . این محصول میتواند بر روی استیکر چاپ شود و روی لبه قفسه چسبانده شود . البته بهترین حالت این است که ابتدا چاپ بر روی پلکسی چسبانده شود و سپس بر روی قفسه چسبانده شود. چرا که در این حالت میتوان چاپ بزرگتری را انجام داد . همانطور که میدانید لبه قفسه ها ۳ سانت میباشد . و ممکن بلیغات بر روی سطح ۳ سانتی جوابگوی نیاز شما نباشد . پس چسباندن چاپ بر روی پلکسی این امکان را به شما میدهد که ابعاد چاپ را تا ۶ یا ۷ سانت در نظر بگیرید .
نمونه گیری چاپ شلف تاکر در مجموعه سی بن کاملا رایگان است . پس چنانچه شما نیاز به چاپ شلف تاکر با تعداد زیاد دارید پیشنهاد میشود ابتدا یک نمونه رایگان به ما سفارش دهید و بعد از بررسی های لازم تصمیم نهایی را بگیرید.
اگر اشکالی در این صفحه میبینید لطفاً از طریق همین فرم به ما اطلاع رسانی نمایید

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد