برچسب ایمنی شیشه

برچسب ایمنی شیشه

برچسب ایمنی شیشه برای جلوگیری از خرد شدن شیشه های ساختمانها هنگام بروز خطر به کار میرود . نام دیگر این برچسب : ویندو فیلم میباشد . مجموعه ما فروش و نصب برچسب ایمنی شیشه را انجام میدهد ( حتی در متراژهای پایین ) . سفارش شما یک روزه ارسال میگردد و چنانچه نیاز به نصاب داشته باشید همان روز یا نهایتاً روز بعد به محل شما اعزام میگردد . شما میتوانید با بخش فروش ما تماس بگیرید و درخواست نمونه رایگان داشته باشید. نمونه رایگان معمولاً همان روز برای شما ارسال میگردد . همچنین برای شهرستانها از طریق پست یا باربری ارسال میگردد . 

انواع مختلف برچسب ایمنی شیشه

برچسب ایمنی شیشه انواع مختلفی دارد که در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد . این برچسب ها با ضخامت های مختلف موجود میباشند که با میکرون اندازه گیری میشوند . ضخامت هایشان به ترتیب : ۵۰ میکرون ، ۸۰ میکرون و ۱۰۰ میکرون میباشد. عرض آنها ۵۰ سانت ، ۱۰۶ سانت ،‌۱۲۷ سانت و ۱۵۲ سانت میباشد که بسته به اندازه شیشه های شما از عرض های متفاوت استفاده میشود تا هم هزینه شما پایین تر باشد و هم وسط شیشه خط اورلب نیافتد.
توصیه ما برای نصب روی شیشه ضخامت ۸۰ میکرون میباشد . چرا که ۵۰ میکرون تقریباً ضعیف است و البته با اینکه ضعیف ترین نوع آنها میباشد قطعاً جلوی خرد شدن شیشه را میگیرد . ولی ۱۰۰ میکرون هم ضخامت زیادی دارد و عملاً خیلی تفاوتی با عملکرد ۸۰ میکرون ندارد و همچنین هزینه بالاتری نیز دارد . در حالی که ۸۰ میکرون هم ضخامت خوبی دارد و هم قیمت مناسبی دارد و هم خیلی شیشه را تار نمیکند .  

طریقه نصب برچسب ایمنی شیشه

اگر شما قبلاً هر گونه برچسبی را نصب کرده باشید حتماً میتوانید برچسب ایمنی شیشه را نیز نصب نمایید. البته باید بدانید که به دلیل شفاف بودن این برچسب کوچکترین حباب باقی مانده در زیر آن کاملاً مشخص خواهد شد . طریق نصب به این صورت است که ابتدا شیشه را کاملاً تمیز نمایید . هیچ گونه گرد و غبار یا چربی نباید روی شیشه باقی بماند . از مخلوط آب و ریکا استفاده نمایید و این مخلوط را بر روی شیشه اسپری نمایید . اندازه برچسب را با اندازه پنجره چک نمایید . 
قسمت چسبدار برچسب یا همان ویندو فیلم را با استفاده از اسپری خیس نمایید . برچسب یا ویندو فیلم را بر روی شیشه فیکس نمایید و آب زیر آن را با استفاده از کاردک خالی نمایید. سعی کنید هیچ حبابی زیر آن باقی نماند . اضافه های برچسب را با استفاده از کاتر و خط کش برش بزنید . در آخر چنانچه لبه های کار بلد میشود آنرا بوسیله سشوار صنعتی و یا سشوار خانگی حرارت دهید تا کامل بچسبد.

برچسب ایمنی ارزان و طرح دار

قیمت برچسب ایمنی ارزان شیشه در پایین همین صفحه داخل جدول موجود میباشد که . ولی اگر شما میخواهید برچسب ایمنی طرحدار داشته باشید که طرح زیبایی بر روی شیشه هایتان داشته باشید میتوانید از برچسبی استفاده نمایید که شیشه را کامل مات میکند و طرح های مختلفی دارد . مدل ساده آن بسیار ارزان است و همچنین شما میتوانید لوگوی خود را روی طرح ساده برش بزنید و یا هر طرحی که بخواهید را برای ما ارسال میکنید تا برایتان تولید کنیم . مجموعه ما این کار را به صورت تخصصی با قیمت بسیار مناسب انجام میدهد . شما میتوانید برای مشاهده قیمت و طرح های مختلف به صفحه شیشه مات کن مراجعه فرمایید. این برچسب ارزانترین نوع برچسب ایمنی میباشد که علاوه بر زیبایی منحصر به فردی که دارد می تواند تا ۹۹ درصد جلوی اشعه مضر خورشید را بگیرد و در عین حال محل کار یا زندگی شما را تاریک نکند . یعنی شما در عین حال که نور محیط را حفظ کرده اید جلوی تابش مستقیم نور خورشید را گرفته اید و همچنین زیبایی خاصی به شیشه ها داده اید . 
برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق صفحه <<  تماس با ما >> با بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید و توضیحات تکمیلی را دریافت نمایید.

قیمت برچسب ایمنی شیشه

نوع کالا و خدماتتعداد / متراژقیمت
برچسب ایمنی شیشه ۵۰ میکرون از ۱ متر تا ۵۰ متر مربعمتری ۳۲/۰۰۰ تومان
برچسب ایمنی شیشه ۵۰ میکروناز ۵۰ متر تا ۱۰۰ مربعمتری ۳۰/۰۰۰ تومان
برچسب ایمنی شیشه ۵۰ میکرونمتراژهای بالاتوافقی
برچسب ایمنی شیشه ۸۰ میکرون از ۱ متر تا ۵۰ متر مربعمتری ۳۸/۰۰۰ تومان
برچسب ایمنی شیشه ۸۰ میکرون از ۵۰ متر تا ۱۰۰ متر مربعمتری ۳۶/۰۰۰ تومان
برچسب ایمنی شیشه ۸۰ میکرون متراژهای بالاتوافقی
برچسب ایمنی شیشه ۱۰۰ میکروناز ۱ متر تا ۵۰ متر مربعمتری ۴۳/۰۰۰ تومان
برچسب ایمنی شیشه ۱۰۰ میکروناز ۵۰ متر تا ۱۰۰ متر مربعمتری ۴۱/۰۰۰ تومان
برچسب ایمنی شیشه ۱۰۰ میکرونمتراژهای بالاتوافقی

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد