دودی کردن شیشه ساختمان

دودی کردن شیشه ساختمان

بعضی از مواقع میخواهیم جلوی تابش مستقیم نور خورشید به داخل ساختمان را بگیریم . بهترین ، ساده ترین و در عین حال سریعترین حالتی که میتوان این کار را کرد این است که از برچسب های دودی کردن شیشه استفاده نماییم . برچسب های دودی کردن شیشه درصدهای متفاوتی دارد که بسته به نیاز شما انتخاب میشوند . 
به عنوان مثال اگر شما میخواهید به طور کامل جلوی نور آفتاب را بگیرید بایستی از برچسب های خیلی تیره استفاده نمایید . این نوع از برچسبها به طور کامل خانه یا محل کار را تاریک میکنند و داخل محیط همانند شب تاریک میشود. انواع دیگر نیز بسته به نوع درصد آنها از تاریک به سمت روشن قابل تغییر است. کد 32 % پیشنهاد ما برای منازل و محل کار میباشد . این کد از محبوبیت بیشتری برخوردار است و برای منزل و محل کار ایده آل میباشد . در عین حال دید بیرون را کور نمیکند . و همچنین به دلیل ضد UV بودن این برچسب ها جلوی گرم شدن فضای داخل را نیز میگیرد.

درصدهای موجود برچسب دودی شیشه

برای درک بهتر درصدهای دودی کن شیشه در بالا عکسی گذاشته شده که مقدار دودی کردن برچسبها را برحسب برچسبهای موجود در مجموعه ما نشان میدهد . تاکید میکنیم که ممکن است برچسب های سایر مجموعه ها با برچسب های ما متفاوت باشد . پس حتما قبل از خرید از هر مجموعه ای نمونه عکس آنها را ببینید.
 ۱ – دودی کن 05 % : به این معنی است که تنها پنج درصد اجازه عبور نور را میدهد و به عبارتی فضای داخل کاملاً تیره میشود.
۲ – دودی کن 15 % : پانزده درصد اجازه عبور نور را میدهد و فضای داخل همچنان تاریک میشود.
۳ – دودی کن 20 % : به مقدار بیست درصد اجازه عبور نور را میدهد . فضای داخل تا حدودی تاریک است .
۴ – دودی کن 25 % : به این معنی است که فضای داخل تاریک نیست و بیست و پنج درصد نور دارید و تا حدودی بیرون دیده میشود.
۵ – دودی کن 32 % : با این برچسب دید بیرون را دارید ،‌ نور به اندازه کافی دارید ولی نور بسیار ملایمی دارید و همانند هوای ابری نسبتاً تیره میباشد. این کد برای منازل و شرکتها ایده آل میباشد.
۶ – دودی کن 35 % : دید کامل بیرون را دارید و نور خوبی دارید . هوای ابری را در نظر بگیرید که ابرهای تیره در آسمان نیستند و هوا روشن تر است.
۷ – دودی کن 38 % : وقتی که نور مستقیم به شیشه شما می تابد مثل این است که در زیر آفتاب نسبتا ملایم در فضای باز هستید.
۸ – دودی کن 40 % : این برچسب ضعیف ترین نوع دودی کن میباشد و تقریبا مثل این است که هیچ چیزی روی شیشه وجود ندارد و تنها برچسبی روی شیشه است که جلوی اشعه UV را میگیرد .

قیمت شیشه دودی کن

نوع کالا و خدماتمتراژ ( حداقل سفارش ۳ متر )قیمت
شیشه دودی کن تایوانی عرض ۵۰از سه متر تا ۱۰ متر طولهر متر طول ۷۰/۰۰۰ تومان
شیشه دودی کن تایوانی عرض ۵۰از ۱۰ متر تا ۳۰ متر طولهر متر طول ۶۹/۰۰۰ تومان
شیشه دودی کن تایوانی عرض ۵۰متراژهای بالاتوافقی

38 پاسخ به “دودی کردن شیشه ساختمان”

 1. سلام، خسته نباشید،
  با مدل ۳۲٪ برای آپارتمان، دید از بیرون به داخل هم کم میشه؟ یعنی از بیرون کمتر میشه داخل رو دید؟ چه شب چه روز

  • سلام
   بله دقیقا همینطوره ولی اگه میخواین دید کمتری داشته باشین بهتره از شماره های پایین تر مثل ۲۰٪ استاده کنید.

 2. سلام
  خسته نباشی
  راستش دودی شیشه با عرض 120 سانتیمتر میخواستم
  موجود هست تو بازار،آیا شما داری؟

  • سلام
   متاسفانه ما نداریم ولی شاید اگر بگردید بتونید پیدا کنید . در هر حال خیلی سخت گیرتون میاد.

 3. سلام
  اگه بخوایم که شب از بیرون به درون منزل دید نباشه برچسب دودی و جیوه ای رو با هم روی شیشه چسبونده بشه جواب میده؟

  • سلام
   بله جواب میده ولی در طول روز خونه خیلی تاریک میشه. به جای این کار از شیشه مات اسفاده کنید .

 4. سلام. پنجره بالکن ساختمان ما آهنی تک جداره با شیشه ۴ میل است. در ضمن ساختمان شمالی است و تابستان نور بسیار شدیدی داریم . برای مراقبت از گل و گیاه پیشنهاد شما دودی کن چند درصد است؟

 5. سلام وقتتون بخیر.. آیا نصبش رو خودمون میتونیم انجام بدیم یا نیاز به نصاب ماهر داره؟

  • سلام
   به احتمال زیاد خراب میکنید و پر از حباب میشه . پیشنهاد میکنیم از نصاب حرفه ای کمک بگیرید.

 6. سلام، پنجره منزل ما ارتفاع کمی دارد و همسایگان و حتی رهگذران کاملا به داخل منزل دید دارند. آیا در شب هم اگر پرده نباشد داخل منزل با روشن کردن لامپ، از بیرون معلوم و قابل رویت است؟ در شهرستانها چگونه این برچسبهای دودی را سفارش دهیم و نصب کنیم؟ هزینه اش چگونه محاسبه میشود؟

  • سلام
   اگر برچسب دودی ۵٪ رو خرید کنید دید رو کامل از بین میبره ولی خونه رو خیلی تاریک میکنه پیشنهاد میکنم از شیشه مات کن استفاده کنید که هم نور رو داشته باشید و هم دید رو به طور کامل از بین ببرید.

 7. سلام
  در صورت داشتن پرده و کشیدن پرده ها در زمان تابش آفتاب،هزینه کردن برچسب دودی شیشه به صرفه است؟

 8. سلام ، پنجرە خونە ما دقیق کنار پشت بام همسایەمونە ، اکثر اوقات رو پشت بومن 😑 ، آیا درصدی از دودی کردن وجود دارە کە چە در شب و چە در روز توی اتاقم دیدە نشە ولی از داخل بشە بیرون رو دید ؟ دیگە مجبور نباشم پردە رو تا تە بکشم ؟

 9. سلام من می‌خواهم از بیرون خانه پیدا نباشد ولی نور عبور کند وخانه روشن باشد و شب نیز خانه ا بیرون پیدا نباشد .دارین؟

  • سلام
   چیزی که میخواین کلا وجود نداره ، یا باید برچسبی بزنید که خیلی تیره باشه و کلا دید نداشته باشه که در اون صورت جلوی نور رو میگیره و خونه تاریک میشه ، یا اگه برچسبی بزنید که نور زیادی ازش رد بشه جلوی دید رو نمیگیره.

 10. سلام ما داخل برج هستیم و بهمون اجازه نمیدن که از سمت نمای ساختمون چیزی جز رنگ سفید استفاده کنیم ،ولی آفتاب هم خیلی اذیت میکنه پیشنهاده شما چند درصد هست برای ما؟

  • سلام
   اگه آفتاب خیلی شدید هست به نظرم ۱۵ درصد بزنین ولی اگر تهران هستید و جزو شهرهای جنوب کشور نیستید معمولا ۲۰ یا ۲۵ درصد هم برای تهران جواب میده .

  • سلام
   لطفا به صورت تلفنی ثبت سفارش کنید یا از طریق تلگرام و واتس اپ ثبت سفارش رو انجام بدید . اگه سایزها رو بفرستید قیمت نهایی رو خدمتتون اعلام میکنن.

 11. سلام خسته نباشید آیا امکان داره با این دودی کن ها دید از بیرون در شب و روز رو کلا از بین برد؟
  اگر بله چند درصد رو پیشنهاد میکنید؟
  و آیا جدا شدنش بعد از نصب ممکن هست و آسان هست؟

  • سلام
   بله با برچسب ۵٪ دید در روز و شب از بین میره ولی در طول روز تقریبا هیچ نوری نخواهید داشت و فضا کاملا تاریک خواهد بود و بایستی از روشنایی لامپ استفاده کنید. پیشنهاد میشه به جای این کار از برچسب شیشه مات کن استفاده کنید تا هم نور رو داشته باشید و هم دید رو از بین ببرید. کندن این برچسب ممکن هست ولی خب زحمت داره و باید ۳ تا ۴ ساعت برای هر پنجره وقت بذارید.

 12. باسلام و وقت بخیر ؛جهت بالکن شیشه مات انداختیم و پرده هم کشیدیم متاسفانه نورشدیدی میتابه چون جنوبی هم هست داخل بالکن گرمای شدیدیه شما چه برچسبی رو پیشنهاد میکنید؟آیا نصب ان از داخل بالکن مشکلی نداره ؟ باتشکر

  • سلام
   ببینید چون به صورت گلخانه ای شده آفتاب میتابه و گرما داخل فضای بسته گیر می افته . خیلی نمیشه کار ویژه ای انجام داد ولی اگر دودی ۵٪ بزنید مقدار گرما تقریبا نصف میشه ولی همچنان گرما دارید چون هیچ کولری داخل بالکن نیست.

  • در حال حاضر به صورت تلفنی سفارش میگیریم ولی به زودی به صورت آنلاین راه اندازی خواهد شد.

 13. سلام و احترام

  بنده هدفم برای دودی کردن شیشه ها این هست که صرفا در طول روز از بیرون دید نداشته باشم و بتونم کاملا پرده رو کنار بزنم و نور داخل خونه باشه و از داخل بتونم فضای بیرون رو ببینم. فقط از بیرون دیده نشه ؛ دودی چند درصد پیشنهادتون هست؟

 14. سلام من میخوام شیشه بالکن مغازه دودی بشه که نور وارد نشه اصلا احتیاج به دید هم نداریم چی پیشنهاد میکنید و آیا خودتون نصاب میفرستید

  • سلام
   میتونید از دودی ۵٪ استفاده کنید که کلا جلوی نور و تا حد زیادی جلوی دید رو میگیره . ولی اگه نمیخواین خیلی تاریک بشه و یه مقدار هم دید داشته باشین بهتره دودی ۱۵٪ استفاده کنین . بازم برای راهنمایی بیشتر و سئوالات تخصصی تر میتونید با واحد فروش تماس بگیرید.

  • سلام
   بله این برچسبها جلوی گرم شدن داخل اتاق رو میگیره . البته هر چقدر تیره تر باشه بیشتر جلوی آفتاب رو میگیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر اشکالی در این صفحه میبینید لطفاً از طریق همین فرم به ما اطلاع رسانی نمایید

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد