چاپ پرده

چاپ پرده شید

چاپ پرده شید و انواع دیگر پرده های پارچه ای قابل شستشو  در این مجموعه انجام میشود . انتخاب نوع پارچه برای چاپ روی پرده بسیار مهم میباشد . پس لطفاً قبل از سفارش چاپ پرده حتما مطالب زیر را مطالعه فرمایید . یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانید انتخاب درست تری داشته باشید.

بزرگترین سایز چاپ پرده شید

چاپ پرده شید تا عرض 180 سانت و با دستگاه چاپ دیجیتال به صورت مستقیم چاپ میشود . ولی طول آن محدودیتی ندارد . اگر شما نیاز به عرض بالاتری دارید ما میتوانیم کار شما تا عرض 320 سانتیمتر چاپ نماییم . فقط در نظر داشته باشید که عرض بالای 180 سانت کیفیت چاپ معمولی خواهد داشت . و کیفیت چاپ پرده شید با عرض 320 سانت افت کیفیت 25 درصدی خواهد داشت . چاپ عکس بر روی پرده شید به راحتی و در عرض چند ساعت قابل انجام است . شما میتوانید عکس ، منظره ، لوگو و یا آرم خود که قرار است بر روی پرده شید چاپ شود را از طریق تلگرام یا ایمیل برای ما ارسال نمایید . و پس از هماهنگیهای لازم کار چاپ شده خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید .

جنس مناسب برای چاپ پرده شید

اجناس مخصوص چاپ پرده شید “تکست تایل” و “ سولیت” میباشد . این متریالها در دو نوع چینی و کره ای موجود میباشد . نوع کره ای آن از محبوبیت بیشتری برخوردار است . چرا که رنگها بر روی آن بسیار شفاف و در عین حال مات میباشد ( رفلکت نور ندارد ) . نوع چینی آن براق و نازک میباشد . که البته قیمت پایینتری نیز دارد .  این متریالها به راحتی توسط دستگاههای لووردراپه به صورت رولی باز و بسته میشود .

اگر میخواهید شفافیت عکس شما بالاتر باشد و نور را از خود عبور ندهد بهتر است بر روی جنس سولیت چاپ نمایید . این جنس قابلیت چاپ دو طرف را نیز دارا میباشد و برای ادارات ، منازل ، سازمانها و دفاتر کار مناسب میباشد .

کاربردهای چاپ پرده شید :

چاپ پرده های شید کاربردهای فراوانی دارد . ولی مهمترین استفاده آن برای آشپزخانه منازل ، محل کار ، چاپ لوگو اختصاصی شرکتها ، چاپ مناظر مختلف برای محل کار و منزل میباشد . و همچنین از همین پارچه ( تکستایل ) برای چاپ بر روی پارتیشن های سیار استفاده میشوند . ولی کاربرد اصلی آن برای استفاده در دستگاههای لوردراپه میباشد . تکستایل کره ای کمی خشک میباشد و برای باز و بسته شدن در دستگاههای لووردراپه کاملاً مناسب میباشد .

چاپ پرده زبرا :

چاپ عکس یا لوگو بر روی پرده زبرا وضوح زیادی ندارد . چرا که همانگونه که میدانید پرده های زبرا به طور متوسط هر پنج سانت به پنج سانت توری دارند که چاپ روی این توری ها اصلا خوب دیده نمیشود . و تصویر شما ممکن است بر روی توری بیافتد که در نتیجه ی آن عکس شما ناقص و یا بسیار بد دیده خواهد شد . پیشنهاد ما برای چاپ عکس یا لوگو قطعا پرده شید میباشد . چرا که چاپ بر روی پرده شید بسیار شفاف و واضح خواهد بود.

چاپ پرده لوردراپه :

همانطور که میدانید پرده های لوردراپه پرده هایی هستند که برشهای ۱۰ سانتیمتری عمودی دارند . و توسط یک زنجیر یا نخ به سمت چپ یا راست جمع و باز میشوند . شما میتوانید عکس یا لوگو خود را روی پرده لوردراپه نیز چاپ نمایید . ولی این نوع از پرده ها ۲ ایراد اساسی دارند : یکی اینکه این نوع پرده ها اگر از نزدیک نگاه کنید نمیتوانید تشخیص درستی از عکس داشته باشید . و به دلیل برشهای عمودی که بر روی پرده خورده است و یک سانت هایی که زیر دیگری قرار گرفته معمولا انسان را با خطای دید مواجه میکند . و اگر از زاویه درستی به آن نگاه نکنید تصاویر درهمی را مشاهده خواهید نمود. و دوم اینکه زمانی که شما بخواهید برای اتاقتان کمی نور داشته باشید ، کل تصویر شما به هم میریزد و تصویر یا لوگو شما به هیچ عنوان خوانا نمیباشد.

آیا پرده های شید ، لووردراپه و زبرا قابل شستشو هستند ؟

هم بله و هم خیر ! … خیر به خاطر اینکه شما نمیتوانید این نوع از پرده ها را از داخل دستگاهشان درآورید و داخل ماشین لباسشویی قرار دهید. و بعد از مچاله شدنشان داخل ماشین آنها را خشک نموده و سپس داخل دستگاهشان قرار دهید.بله به این دلیل که شما میتوانید با شامپو فرش و دستمال پارچه ای  نمناک ، با دقت و حوصله ، کثیفی های روی پرده را پاک نمایید.

چاپ پرده اتاق کودک …

قیمت چاپ پرده و …

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد