چاپ شبرنگ

چاپ شبرنگ

چاپ شبرنگ در دو مدل قابل انجام است : 

۱ – چاپ روی شبرنگ خرد شونده :چاپ شبرنگ خرد شونده معمولاً برای لیبل اموال استفاده میشود . همچنین چاپ شبرنگ خرد شونده برای جاهایی کاربرد دارد که نمیخواهند برچسب شبرنگ به راحتی کنده شود و یا در صورت کنده شدن کاملاً تکه تکه شود.

۲ چاپ روی شبرنگ معمولی : شبرنگ معمولی در ظاهر دقیقاً همانند شبرنگ خرد شونده میباشد . یعنی از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با آن ندارد. تنها تفاوت آن این است که هنگام کنده شدن به صورت یک تکه کنده میشود . ولی چسب قوی تری نسبت به شبرنگ خرد شونده دارد. چاپ شبرنگ معمولی و چاپ شبرنگ خرد شونده هم دقیقاً مثل هم میباشد. 

اگر میخواهید چاپ بر روی شبرنگ ماندگاری طولانی تری داشته باشد بهتر است آنرا لمینیت نمایید تا عمر ۲ برابری داشته باشد . ولی توجه داشته باشید شبرنگ هایی که برای فضای بیرون استفاده میشوند نیاز به لمینیت دارند و شبرنگهای مورد استفاده در فضای بسته نیازی به لمینیت ندارند . همچنین اگر شبرنگ خرد شونده را لمینیت نمایید خاصیت خرد شوندگی را از دست میدهد. در نتیجه ما پیشنهاد میکنیم که هیچ وقت شبرنگ خرد شونده را لمینیت نکنید.

کاربردهای چاپ شبرنگ

چاپ روی شبرنگ کاربردهای متفاوتی دارد. از چاپ شبرنگ برای پلاک سوم کامیون ها ، تا چاپ شبرنگ برای محوطه کارخانجات و تمامی جاهایی که نیاز به این دارند که در نور کم بتوان پیغام اضطراری را به بینندگان رساند.

برش شبرنگ

برش شبرنگ توسط کاتر پلاتر در مجموعه ما انجام میشود. خدمات برش شبرنگ برای مصارفی چون راه پله ها ، محیط های کارگاهی ، حیاط کارخانجات ، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و بسیاری از چیزهای دیگر کاربرد دارد. برش شبرنگ برای مصارف تکی و همچنین برای شیشه فروشگاهها نیز کاربرد دارد . اگر شما نیاز به برش شبرنگ در ابعاد خاص و نوشته خاصی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به دست آورید.

شبرنگ راه راه یا فلش دار

شبرنگ های راه راه و فلش دار معمولا برای پشت کامیونها کاربرد دارد . پلیس راهنمایی و رانندگی قوانینی دارد که بر اساس آن تمامی کامیونها بایستی حاشیه بغل و پشت کامیون را با شبرنگ پوشش دهند . این شبرنگ ها میتواند به صورت ساده و راه راه باشند ولی عرض شبرنگ های روی کامیون حداقل باید پنج سانت باشد . البته در برخی از کامیونها تا ۱۵ سانت هم الزام دارند. شبرنگهای روی کامیون میتوانند رنگ قرمز ، سفید ، زرد و یا ترکیب این رنگها باشند . قیمت شبرنگ روی کامیون در انتهای همین صفحه و در جدول دوم آورده شده است.
برای مشاهده قیمت شبرنگ راه راه برای کامیونها به صفحه شبرنگ پشت کامیون مراجعه نمایید .

چاپ و برش شبرنگ

اگر شما به خدمات چاپ و برش شبرنگ نیاز دارید میتوانید با بخش فروش ما گرفته و راهنمایی های لازم را در این زمینه به دست آورید. چاپ و برش شبرنگ مصارف مختلفی دارد . از جمله آنها چاپ و برش شبرنگ برای لیبل اموال ، چاپ و برش شبرنگ برای محصولات خاص ، چاپ و برش شبرنگ برای دستگاههای صنعتی و … چاپ و برش شبرنگ در مجموعه ما یک روزه انجام میشود.

خدمات شبرنگ

همانگونه که در بالا هم ذکر شد ، این مجموعه تمامی خدمات شبرنگ اعم از چاپ شبرنگ ، برش و نصب شبرنگ را در کوتاهترین زمان انجام میدهد.
خدمات شبرنگ ما شامل :
۱- برش شبرنگ و نصب روی شیشه مغازه ها
۲ – برش و نصب شبرنگ روی خوردرو و کامیون
۳ – چاپ روی شبرنگ برای پلاک سوم کامیونها
۴ – چاپ روی شبرنگ برای مصارف صنعتی
۵ – چاپ روی شبرنگ برای محیط های کارگاهی
۶ – چاپ شبرنگ برای محوطه کارخانجات
مواردی که ذکر شد تقریباً بخش کوچکی از خدمات شبرنگ ما میباشد . برای دریافت راهنمایی بهتر در مورد شبرنگی که نیاز دارید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید. همچنین در کنار خدمات شبرنگ ، این مجموعه خدمات روز رنگ را نیز ارائه میدهد.

قیمت چاپ شبرنگ

نوع کالا و خدماتتعداد / متراژقیمت
چاپ شبرنگ خرد شونده عرض ۶۱ سانتاز یک تا ۵۰ متر طولمتری ۲۰۰/۰۰۰ تومان
چاپ شبرنگ خرد شونده عرض ۶۱ سانتاز ۵۰ تا ۱۰۰ متر طولمتری ۱۹۰/۰۰۰ تومان
چاپ شبرنگ خرد شونده عرض ۶۱ سانتمتراژهای بالاتوافقی
چاپ شبرنگ خرد شونده عرض ۱۲۲ سانتاز یک تا ۵۰ متر مربعمتری ۳۳۰/۰۰۰ تومان
چاپ شبرنگ خرد شونده عرض ۱۲۲ سانتاز ۵۰ تا ۱۰۰ متر مربعمتری ۳۲۰/۰۰۰ تومان
چاپ شبرنگ خرد شونده عرض ۱۲۲ سانتمتراژهای بالا توافقی
چاپ شبرنگ پاره نشو عرض ۶۱ سانتاز یک تا ۵۰ متر طولمتری ۲۱۶/۰۰۰ تومان
چاپ شبرنگ پاره نشو عرض ۶۱ سانتاز ۵۰ تا ۱۰۰ متر طولمتری ۲۱۴/۰۰۰ تومان
چاپ شبرنگ پاره نشو عرض ۶۱ سانتمتراژهای بالاتوافقی
چاپ شبرنگ پاره نشو عرض ۱۲۲ سانتاز یک تا ۵۰ متر مربعمتری ۳۷۰/۰۰۰ تومان
چاپ شبرنگ پاره نشو عرض ۱۲۲ سانتاز ۵۰ تا ۱۰۰ متر مربعمتری ۳۶۵/۰۰۰ تومان
چاپ شبرنگ پاره نشو عرض ۱۲۲ سانتمتراژهای بالا توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر اشکالی در این صفحه میبینید لطفاً از طریق همین فرم به ما اطلاع رسانی نمایید

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد