استیکر و برچسب شیشه مغازه ها

استیکر روی شیشه در انواع گوناگون قابل چاپ و اجرا میباشد . از چاپ ساده و با کیفیت معمولی که معمولاً هزینه بسیار پایینی دارد ، تا چاپ و برش همزمان انواع اشکال برای مناسبتهای مختلف مثل عمو نوروز یا بابانوئل ، شکلهای کارتونی ،  و لوگوهای شرکتها ، تا استیکرهای مخصوص حراج و برچسبهای مختلف شیشه مغازه ها که معمولاً برای فروشندگان لباس و سایر فروشندگان در فصل حراج و غیره … مورد استفاده قرار میگیرد که در ادامه درباره هر یک از استیکرها و انواع کاربردشان توضیحاتی ارائه میدهیم.

۱- استیکر معمولی و کیفیت متوسط و تیراژ بالا :

این نوع از استیکر مناسب کارخانجات و تولید کنندگان بزرگ صنعتی میباشد . هزینه پایینی دارد و قابلیت اجرا در سراسر کشور را دارد . اگر به این موضوع علاقمند هستید میتوانید به صفحه مربوطه آن : چاپ استیکر فروشگاهها مراجعه فرمایید و اطلاعات کافی را در آن زمینه کسب نمایید و برای قیمت استیکر این لینک را دنبال کنید .

۲ – استیکر و برچسب با چاپ اختصاصی و به صورت تکی :

این نوع از استیکر مناسب چاپ اختصاصی و تکی میباشد . برچسب حراج که معمولاً برای پایان فصلها و مواقع حراج مناسب است نسبت به نوع اول قیمت بالاتری دارد . این نوع از استیکرها قابلیت چاپ و برش همزمان را دارا میباشد که به شما امکان میدهد هر شکل خاصی را چاپ کنید و با دقت بسیار بالا با دستگاههای مخصوص برش بزنید . مجموعه ما به صورت تخصصی این کار را با کیفیت بسیار عالی انجام میدهد .

۳- برچسب و استیکر برش خورده برای حراج و آف :

برچسب های حراج و آف معمولاً به دو صورت : برچسب اختصاصی و برچسب آماده انجام میشود . در استیکرهای اختصاصی معمولاً فایل به صورت کرل یا فتوشاپ از طرف خود مشتری ارسال میگردد و ما آنرا برش میزنیم و برای مشتری ارسال میکنیم . برچسب حراج آماده معمولاً در شکل ها سایزهای آماده به فروش میرسد که بعد از تماس مشتری برایشان ارسال میگردد (البته برخی از آنها قابلیت سفارش سایز را دارا میباشد ) . این نوع از برچسبها معمولاً به راحتی و توسط خودتان قابل نصب میباشد .

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر ما در رابطه با چاپ انواع مختلف استیکر به صفحه چاپ استیکر مراجعه فرمایید .