استیکر و برچسب شیشه مغازه ها

استیکر روی شیشه مغازه ها در انواع گوناگون قابل چاپ و نصب میباشد . از چاپ ساده و با کیفیت معمولی که معمولاً هزینه بسیار پایینی دارد و مناسب کارخانجات میباشد. تا چاپ و برش همزمان انواع اشکال برای مناسبتهای مختلف مثل عمو نوروز یا بابانوئل ، شکلهای کارتونی ،  و لوگوهای شرکتها . و همینطور شبرنگ روی شیشه مغازه که مخصوص حراج و نام مغازه میباشد. و همینطور برچسبهای مختلف شیشه مغازه ها. که معمولاً برای فروشندگان لباس و سایر فروشندگان در فصل حراج و غیره … مورد استفاده قرار میگیرد. در ادامه درباره هر یک از استیکرها و انواع کاربردشان توضیحاتی ارائه میدهیم.

شبرنگ روی شیشه مغازه

شبرنگ روی شیشه مغازه برای تیراژهای گوناگون در مجموعه ما انجام میشود . شبرنگ ها معمولاً رنگهای مختلفی دارند و با دستگاه کاتر پلاتر برش میخورند . از شبرنگ طلایی تا شبرنگ سفید ، مشکی ، قرمز ، زرد ، سبز و … موارد مصرف شبرنگ و روز رنگ بسیار زیاد است .از نام مغازه ها که به صورت شبرنگ بر روی شیشه مغازه ها نصب میشود . تا شبرنگ هایی که برای روزهای پایان سال و یا برای روزهای حراج و همینطور آخر فصل کاربرد دارد. این نوع از شبرنگها معمولاً به صورت پشت چسبدار هستند که نصب آنها بسیار ساده است .
ولی اگر شما میخواهید که شبرنگ خود را از داخل نصب کنید که امکان کنده شدن توسط عابران را نداشته باشد، میتوانید شبرنگ روچسبدار هم سفارش دهید. ولی در نظر داشته باشید که نصب آن کمی مشکل است . در صورت تمایل میتوانید درخواست نصاب برای نصب برچسب شبرنگی روی شیشه مغازه خود را از ما داشته باشید . همچنین میتوانید استیکر کم چسب خرید کنید تا خودتان به راحتی شبرنگ را روی شیشه مغازه  نصب نمایید . استیکر کم چسب برای نصب راحت تر شبرنگ بر روی شیشه مغازه بسیار کمک میکند .

خدمات شبرنگ

همانگونه که در بالا هم ذکر شد ، این مجموعه تمامی خدمات شبرنگ اعم از چاپ شبرنگ ، برش و نصب شبرنگ را در کوتاهترین زمان انجام میدهد.
خدمات شبرنگ ما شامل :
۱- برش شبرنگ و نصب روی شیشه مغازه ها
۲ – برش و نصب شبرنگ روی خوردرو و کامیون
۳ – چاپ روی شبرنگ برای پلاک سوم کامیونها
۴ – چاپ شبرنگ برای مصارف صنعتی
۵ – چاپ شبرنگ برای محیط کارگاهی
۶ – چاپ شبرنگ برای محوطه کارخانجات
مواردی که ذکر شد تقریباً بخش کوچکی از خدمات شبرنگ ما میباشد . برای دریافت راهنمایی بهتر در مورد شبرنگی که نیاز دارید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید. همچنین در کنار خدمات شبرنگ ، این مجموعه خدمات روز رنگ را نیز ارائه میدهد.

برچسب اختصاصی شیشه مغازه

این نوع از استیکر مناسب چاپ اختصاصی و تکی میباشد . اگر شما میخواهید که متفاوت از دیگران باشید. و نمیخواهید از استیکرهای شبرنگی برای شیشه مغازه خودتان استفاده کنید. پس بهتر است این گزینه را انتخاب نمایید . شما میتوانید درخواست دهید که یک چاپ کاملاً اختصاصی با هر شکلی که دوست دارید چاپ شود و سپس دور آن برش بخورد . این نوع از استیکرها قابلیت چاپ و برش همزمان را دارا میباشد . که به شما امکان میدهد هر شکل خاصی را چاپ کنید و با دقت بسیار بالا با دستگاههای مخصوص برش بزنید . مجموعه ما به صورت تخصصی این کار را با کیفیت بسیار عالی انجام میدهد.

برچسب و استیکر برش خورده برای حراج و آف

برچسب های حراج و آف معمولاً به دو صورت : برچسب اختصاصی و برچسب آماده انجام میشود . در استیکرهای اختصاصی معمولاً فایل به صورت کرل یا فتوشاپ از طرف خود مشتری ارسال میگردد و ما آنرا برش میزنیم و برای مشتری ارسال میکنیم . برچسب حراج آماده معمولاً در شکل ها سایزهای آماده به فروش میرسد که بعد از تماس مشتری برایشان ارسال میگردد (البته برخی از آنها قابلیت سفارش سایز را دارا میباشد ) . این نوع از برچسبها معمولاً به راحتی و توسط خودتان قابل نصب میباشد .

تفاوت شبرنگ و روز رنگ

 برخی از مشتریان ما در مورد تفاوت روز رنگ و شبرنگ روی شیشه مغازه ها سئوال میکنند . باید بگویم که تقریباً تمامی برچسب هایی که روی شیشه مغازه ها نصب میشود روز رنگ هستند ولی با نام شبرنگ جا افتاده است. شبرنگ ها معمولاً بر روی کامیونها و یا تابلوهای راهنمایی و رانندگی نصب میشوند و برای دید در شب کمک میکنند . در حالی که روز رنگ ها برای شیشه مغازه ها کاربرد دارند.

استیکر چاپی برای شیشه مغازه در تیراژ بالا

این نوع از استیکر مناسب تبلیغات کارخانجات و تولید کنندگان بزرگ صنعتی میباشد . هزینه پایینی دارد و قابلیت اجرا در سراسر کشور بر روی شیشه مغازه را دارد . این استیکر برای چاپ محصولات و همچنین تبلیغات در سطح وسیع کاربرد دارد. اگر به این موضوع علاقمند هستید میتوانید به صفحه مربوطه آن : چاپ استیکر فروشگاهها مراجعه فرمایید و اطلاعات کافی را در آن زمینه کسب نمایید . همچنین برای مشاهده قیمت این استیکر میتوانید به صفحه  لیست قیمت مراجعه فرمایید .

همچنین میتوانید جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر ما در رابطه با چاپ انواع استیکر به صفحه چاپ استیکر مراجعه فرمایید .