چاپ وینیل

چاپ وینیل

چاپ وینیل پشت چسبدار جهت نصب بر روی خودرو ، اتوبوس ، قطار ، شیشه فروشگاهها و تمامی سطوح مختلف در مجموعه ما با کیفیتی بینظیر انجام میشود. این مجموعه با داشتن ۲ دستگاه کاملاً متفاوت توانایی چاپ وینیل در ۲ کیفیت خیلی بالا و کیفیت معمولی را دارا میباشد . طبیعتاً قیمت این مدل هم باهم متفاوت خواهد بود که در پایین صفحه میتوانید قیمتها را ملاحضه فرمایید . وینیل انواع مختلفی دارد که در ادامه سعی میکنیم توضیحاتی درباره انواع آن ارائه دهیم . وینیل ها بسته به نوع چسب و ضخامتشان در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند . از نصب وینیل بر روی ماشین  تا نصب وینیل بر روی شیشه مغازه ها ، جهت چسباندن روی زمین ، جهت نصب بر روی ایسوزو ،کامیون ، وانت ، ون و …
البته به غیر از این موارد بایستی به مصارف دیگر از جمله چاپ برای بسیاری از محصولات مواد غذایی و همچنین بهداشتی و سایر محصولات نیز اشاره نمود . در کل باید بگوییم که هر استفاده ای که برای تمامی پشت چسبدارها قابل تصور است برای وینیل نیز وجود دارد.

وینیل چیست ؟

وینیل ( vinyl ) نام تجاری محصولی پشت چسبدار میباشد که از پی وی سی تولید شده است . ضخامت وینیل با میکرون مشخص میشود . ضخامت های موجود در ایران معمولاً از ۵۰ میکرون شروع میشود و تا ۱۲۰ میکرون موجود میباشد . به طور معمولی ضخامت ۱۰۰ میکرون در چاپها استفاده میگردد . مگر اینکه شما درخواست ضخامت کمتری را داشته باشید تا قیمت چاپ پایینتر باشد . وینیل در برابر پاره شدن مقاوت بالایی دارد و کاملاً ضد آب است . قابلیت شستشو با انواع شوینده ها را دارد و تقریباً تمامی انواع آن ضد خش میباشد.
وینیل معمولاً به صورت رول و با دستگاههای Outdoor و اکو سالونت چاپ میشود . البته با دستگاههای فلت بد هم میتوان وینیل را چاپ نمود . برای چاپ وینیل نیاز به دستگاهی با عرض حداقل ۱۵۰ سانت یا بالاتر میباشد . کیفیت چاپ وینیل رابطه مستقیم با نوع هد دستگاهی که با آن چاپ میشود دارد . هر چقدر هد دستگاه چاپ کیفیت بالاتری داشته باشد ، کیفیت چاپ وینیل نیز بالاتر خواهد بود . معمولاً‌ دستگاههای اکوسالونت کیفیت چاپ خیلی بالایی دارند.

تفاوت وینیل با استیکر

باید بگوییم که تقریباً هیچ تفاوتی بین وینیل با استیکر وجود ندارد. وینیل در حقیقت همان استیکر است . ولی برخی از افراد در ایران آن را به نام وینیل و برخی دیگر با نام استیکر میشناسند . ولی در اصل وینیل ( Vinyl ) نام تجاری آن است و استیکر نام مصرفی آن . به این معنی که در خرید و فروش آن در کشورهای خارجی بیشتر از نام وینیل استفاده میکنند تا استیکر . این متریال نمونه های چینی ، اروپایی ، ترکیه ای ، تایوانی ، کره ای و ایرانی را دارد که بسته به موارد مصرف از انواع مختلف آن استفاده میکنند.

همچنین شما میتوانید جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر ما در رابطه با چاپ انواع مختلف وینیل به صفحه چاپ استیکر مراجعه فرمایید.

قیمت چاپ وینیل ( استیکر )

نوع کالا و خدماتتعداد / متراژقیمت
قیمت چاپ استیکر با کیفیت معمولی ( Out door )از یک متر تا ۵۰ مترمتری ۱۲۰/۰۰۰ تومان
قیمت چاپ استیکر با کیفیت معمولی ( Out door )از ۵۰ متر تا ۱۰۰ مترمتری ۱۱۸/۰۰۰ تومان
قیمت چاپ استیکر با کیفیت معمولی ( Out door )متراژهای بالاتوافقی
چاپ استیکر ( وینیل ) با دستگاه اکو سالونتاز یک متر تا ۵۰ مترمتری ۱۴۰/۰۰۰ تومان
چاپ استیکر ( وینیل ) با دستگاه اکو سالونتاز ۵۰ متر تا ۱۰۰ مترمتری ۱۳۵/۰۰۰ تومان
چاپ استیکر ( وینیل ) با دستگاه اکو سالونتمتراژهای بالاتوافقی
قیمت چاپ استیکر شیشه ای با دستگاه اکو سالونتاز یک متر تا ۵۰ مترمتری ۱۴۰/۰۰۰ تومان
قیمت چاپ استیکر شیشه ای با دستگاه اکو سالونتاز ۵۰ متر تا ۱۰۰ مترمتری ۱۳۵/۰۰۰ تومان
قیمت چاپ استیکر شیشه ای با دستگاه اکو سالونتمتراژهای بالاتوافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر اشکالی در این صفحه میبینید لطفاً از طریق همین فرم به ما اطلاع رسانی نمایید

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد