چاپ استیکر

چاپ استیکر

فعالیت اصلی و تخصصی این مجموعه چاپ استیکر میباشد . چاپ انواع لیبل های شیشه ای و سفید . چاپ و نصب وینیل یا استیکر بر روی انواع ماشین مخصوصاً ماشینهای پخش ( ایسوزو  ، تریلر ، خاور ،  وانت ، ماشین یخچال دار و…. ) . چاپ و نصب بر روی قطار ، چاپ استیکر بر روی اتوبوس ، چاپ وینیل برای یخچالهای صنعتی ( انواع یخچالهای عمودی و افقی ) . 

چاپ وینیل شیشه ای و همچنین چاپ وینیل سفید برای چسباندن روی انواع محصولات ( موادغذایی ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی ، مواد شوینده و تمامی محصولاتی که نیاز به برچسب پی وی سی دارند ) . چاپ و نصب مش پشت چسبدار بر روی شیشه مغازه ها و فروشگاهها . چاپ وینیل برای کف زمین ، چاپ انواع لیبل شبرنگی ، چاپ لیبل های رو چسب دار جهت چسباندن از داخل شیشه اتومبیلها یا فروشگاهها . چاپ و برش انواع لیبل هایی که نیاز به برش خاص با شکلهای مختلف دارند.

استیکر در دو نوع کیفیت عالی و کیفیت متوسط چاپ میشود . در ادامه توضیح کوتاهی درباره هر یک از آنها ارائه میدهیم:

چاپ استیکر با کیفیت عالی

این نوع از چاپ با دستگاههایی انجام میشود که به خاطر نوع جوهر آن به آنها اکوسالونت میگویند . و البته به تمامی این دستگاهها چاپ دیجیتال رول هم میگویند .  جوهر دستگاهها اکوسالونت سازگار با محیط زیست میباشد . کیفیت چاپ استیکر با این دستگاهها بسیار عالی میباشد ولی مشکلی که دارند این است که ماندگاری جوهر آنها بیشتر از ۶ ماه نیست . برای ماندگاری طولانی تر جوهرها بایستی کار چاپ شده را با لمینیت مخصوصی پوشش دهیم . البته چنانچه این چاپ را بخواهید در فضای داخل اتاق استفاده نمایید حداقل چهار سال ماندگاری جوهر خواهد داشت . این مجموعه کار چاپ و لمینیت استیکر را با ضمانت در ماندگاری طولانی مدت انجام میدهد.

چاپ استیکر با کیفیت متوسط

این نوع از چاپ استیکر یا همان چاپ وینیل با دستگاه Outdoor چاپ میشود . و همانگونه که از نامش پیداست این چاپ مخصوص فضای باز میباشد . جوهرهای استفاده شده برای این دستگاهها صنعتی بوده و ماندگاری طولانی تری دارند . ولی از لحاظ چاپی کیفیت پایینتری نسبت به اکوسالونت دارند . این نوع از چاپ مناسب کامیونها و خودروهای پخش میباشد که معمولاً از فاصله دورتری دیده میشوند . و همچنین به دلیل قیمت مناسب و ماندگاری طولانی بیشتر مورد توجه تولیدکنندگان و کارخانجات قرار گرفته است . این چاپ نیازی به لمینیت ندارد . چرا که بدون لمینیت هم ماندگاری زیادی دارد .

نمونه گیری در چاپ سی بن کاملاً رایگان است . اگر شما نمیدانید که کدام چاپ ( اکوسالونت یا Outdoor ) برای شما مناسب است ، میتوانید فایل خود را برای ما ارسال نمایید تا از هر دو چاپ نمونه گیری رایگان داشته باشید . با این کار انتخاب شما راحتتر خواهد بود.

همچنین تمامی کارهای چاپ شده در مجموعه سی بن دارای گارانتی کیفیت چاپ میباشد . در صورتی بروز هر مشکل چاپی با ما تماس بگیرید تا تمامی کارها مجدداً و بدون دریافت هزینه برای شما چاپ شود.

تفاوت چاپ استیکر با چاپ وینیل

تفاوت بین چاپ استیکر و چاپ وینیل سئوالی است که برخی از مشتریان از ما میپرسند . باید بگویم که تقریباً هیچ تفاوتی بین چاپ استیکر با چاپ وینیل وجود ندارد . برای روشن شدن این موضوع توضیح کوتاهی ارائه میدهیم :

استیکر در واقع همان وینیل است ولی طوری جا افتاده که انگار این دو تفاوتهای اساسی باهم دارند. نام لاتین و تجاری استیکر :وینیل (vinyl ) میباشد . استیکر یا همان وینیل متریالی است که از پی وی سی تولید شده ، ضد آب است و در مقابل پاره شدن مقاومت بسیار بالایی ( نسبت به کاغذ پشتچسبدار ) دارد. اگر بخواهیم به صورت ریشه ای تر به توضیح استیکر بپردازیم باید بگویم که استیکر یک لغت لاتین میباشد و در زبان انگلیسی به تمامی پشت چسبدارها اطلاق میشود و هر چیزی که چسب داشته باشد با نام استیکر شناخته میشود .

خود کلمه stick به معنای چسباندن و sticker به معنای کاغذ خود چسب میباشد .کلمه Vinyl در زبان انگلیسی به تمامی پلاستیک هایی که مشتق CH:CH2 در آنها باشد اطلاق میشود . با این توضیح به این نتیجه میرسیم که استیکر یا وینیل از پلاستیک یا همان PVC درست شده . و به دلیل چسب دار بودن ، به آن استیکر میگویند. همانطور که گفته شد نام اصلی و تجاری استیکر : وینیل (vinyl ) میباشد که در ایران با نام استیکر جا افتاده و با این اسم شناخته میشود .

کاربردهای چاپ استیکر

چاپ استیکر یا همان چاپ وینیل در صنایع بیشماری به کار میرود . از صنایع غذایی و بسته بندی تا تمامی صنایع تولیدی و صنعتی که نیاز به لیبل های پشت چسبدار دارند. ولی عمده ترین استفاده استیکر در صنعت تبلیغات تجاری میباشد . تبلیغات انواع شرکتهای غذایی و تولید کننده های مواد شوینده تا تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی . همچنین چاپ و تبلیغات بر روی اتوبوسهای شرکت واحد یا چاپ و نصب استیکر بر روی انواع ماشینهای پخش و یخچالهای صنعتی .

انواع استیکر و چاپ استیکر های مختلف

استیکرها انواع مختلفی دارند : استیکر شیشه ای ،‌استیکر یا وینیل با زمینه سفید ،‌استیکرهای روز رنگ و استیکرهای شبرنگی که در ادامه برای هر کدام از آنها توضیحی ارائه میدهیم :

استیکر شیشه ای

نوعی از استیکر است که به صورت بی رنگ یا ترانسپرنت میباشد . این نوع معمولاً برای نصب روی شیشه ها یا جاهایی که میخواهند رنگ پشت زمینه دیده شود استفاده میکنند ولی باید در نظر داشته باشید که چاپ این نوع از استیکر معمولاً بیحال میشود و حتماً قبل از اینکه تعداد بالایی از آن را چاپ نمایید یک نمونه از کار خود را چاپ نمایید و سپس اقدام به چاپ تیراژ بالا نمایید . برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه چاپ برچسب های شیشه ای مراجعه فرمایید.

استیکر زمینه سفید

نوعی از استیکر که زمینه سفید یا اصطلاحاً شیری رنگ میباشد . این نوع از استیکر برای انواع مختلف چاپ استفاده میشود به عنوان مثال برای چاپ روی ماشینهای پخش یا چاپ اتوبوس و اسکانیا و برای چاپ بر روی یخچالهای صنعتی از این نوع استیکر استفاده میشود . استیکر سفید بیشترین کاربرد را در بین سایر استیکرها دارد. برای مشاهده نمونه های بیشتر به صفحه چاپ و برش استیکر سفید مراجعه فرمایید.

استیکرهای روز رنگ و خود رنگ

همانطور که از اسمش پیداست یکی دیگر از انواع استیکر میباشد که به صورت رنگی موجود میباشد. به این نوع از استیکرها روز رنگ هم میگویند . این نوع از استیکر در رنگ بندی های متفاوتی وجود دارد که بسته به جنس آن و شرکت یا کشور تولید کننده از 3 سال تا 7 سال دوام رنگی دارند. اگر علاقمند به این موضوع میباشید و میخواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید به صفحه برچسب روی شیشه مراجعه فرمایید.

استیکر شبرنگی

این نوع از استیکر به صورت شبرنگ میباشد به این معنی که بعد از چاپ و نصب بر روی ماشین به صورت شبرنگ در تاریکی بازتاب نور دارد ، البته نوع دیگری از این استیکر شبرنگی که قابلیت چاپ ندارد و به صورت لانه زنبوری میباشد جهت تابلوهای راهنمایی و رانندگی و همچنین برای پشت کامیونها کاربرد دارد.

همچنین میتوانید برای مشاهده قیمتها به صفحه لیست قیمت مراجعه فرمایید.

چاپ روی بدنه قطار 

چاپ و تبليغات روی بدنه قطار مدتی است که مورد توجه توليد كنندگان و صاحبان صنايع قرار گرفته كه با توجه به نوع چاپ منحصر به فردش از لحاظ طول قطار برای برخی طراحي های خاص جالب خواهد بود . البته اين موضوع به نوع طراحی بستگی خواهد داشت ، و اينكه آيا از اين شكل خاص قطار می توان استفاده های خاص كرد يا خير؟ چاپ و تبليغات روی بدنه مترو پیش از چاپ بر روی قطارهای برون شهری شروع شده بود ، زیرا مترو به دليل اينكه مخاطبين  … ادامه مطلب   

چاپ استیکر روی اتوبوس

تبليغات و آگهی بر روی اتوبوس يكی از موثرترين و جذابترین نوع تبليغات است، این نوع تبلیغات را میتوان به نوعی بیلبوردهای متحرک نامید در اين شيوه به دليل اينكه اتوبوس مدام در سطح شهر در حال تردد است ، محدوده وسيعی از شهر و میلیونها بیننده را تحت پوشش تبليغات قرار میدهد و طيف وسيعی از مخاطبين از شمال شهر تا جنوب شهر و از شرق تا غرب را دربر میگيرد، این نوع تبلیغات به دلیل هزینه پایین نسبت به سایر تبلیغات و همچنین … ادامه مطلب

چاپ استیکر ماشین

چاپ استیکر روی ماشین های پخش جزو لاینفک مجموعه های بزرگ تولید کنندگان و پخش کنندگان مواد غذایی میباشد ، این مجموعه به صورت کاملاً حرفه ای کار چاپ و نصب استیکر روی ماشین را از مرحله اندازه گیری ، زیر سازی تا مرحله چاپ و اجرا را انجام میدهد ( برای دیدن نمونه ماشین های اجرا شده با استیکر ، میتوانید روی عکسهای بالا کلیک نمایید ) . برای چاپ استیکر روی ماشین  نیاز به گرفتن مجوز از سازمان زیباسازی و همچنین پلیس  … ادامه مطلب

چاپ استیکر شیشه فروشگاهها

یکی از ابداعات توليد كنندگان محصولات غذايی و لبنی در سالهای گذشته استفاده صحیح تبلیغاتی از فضاهایی است که به ذهن کمتر کسی خطور میکند ،  چاپ و تبليغات روی شيشه سوپرمارکتها یکی از نوآوريهایی است كه در نوع خود عالی و بی نظير  است و به توليد كنندگان این اجازه را ميدهد كه تبليغاتی وسيع و گسترده و در عین حال بسيار كم هزينه را داشته باشند ، اين نوع تبليغات بسيار وسيع و تاثير گذار و رابطه بسيار ملموس و نزديكی با مخاطبين دارد … ادامه مطلب

چاپ و برش همزمان استیکر (وینیل)

اين شركت در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات و به روز بودن دستگاههای خود ، اولين دستگاه چاپ و برش همزمان خود را نصب و راه اندازی نمود ، اين دستگاه توانايی چاپ و برش بسيار دقيق لیبل و استيكر را تا عرض 127 سانتيمتر دارا ميباشد . اين دستگاه توانايی چاپ و برش همزمان كارهايی مانند چاپ و برش لوگو يا آرم ، چاپ و برش شكل محصولات ، چاپ و برش برچسبهای گوناگون ، چاپ و برش ليبل ها ، چاپ و برش دور تصاوير خاص ، چاپ و برش … ادامه مطلب

چاپ برچسب شیشه خودرو

چاپ برچسب عوارض خودرو ، چاپ برچسب تردد خودرو ، چاپ برچسب پارکینگ خودرو ، چاپ برچسب مصرف انرژی خودرو و به طور خلاصه تمامی برچسب هایی که از داخل اتومبیل بر روی شیشه ها چسبانده میشود ، با دستگاههای به روز و به صورت کاملاً حرفه ای در مجموعه ما انجام میشود . برچسب های عوارض و تردد خودرو  معمولاً به صورت رو چسبدار چاپ میشوند که بتوانیم آنها را از داخل به شیشه خودرو بچسبانیم. چاپ برچسب عوارض … ادامه مطلب

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد