شیشه مات کن

شیشه مات کن

شیشه مات کن ها معمولاً به صورت برچسب میباشند که به سادگی قابل نصب میباشند . اگر شما قبلاً هر نوع برچسبی را بر روی شیشه نصب کرده باشید به راحتی میتوانید برچسب مات کن شیشه را نیز نصب نمایید . ولی اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید بهتر است از نصاب های حرفه ای ما کمک بگیرید . هنگام خرید میتوانید درخواست دهید که توسط نصابهای ما این کار انجام شود . مات کن های ساده یک روزه ارسال میشوند .  ولی اگر مات کن با طرح اختصاصی نیاز داشته باشید معمولا ۲۴ ساعته آماده و ارسال میشود . و چنانچه نیاز به نصاب داشته باشید همان روز سفارش اعلام فرمایید که تا زمان آماده شدن کارها نصاب هم به محل اعزام گردد. اگر سفارش کار شما بالای ۱۰ متر باشد میتوانید درخواست نمونه گیری رایگان داشته باشید . 
عرض شیشه مات کن بسته به نوع سفارش شما متغییر میباشد . ما میتوانیم هر سایزی که شما نیاز داشته باشید را برش بزنیم . عرض های موجود : ۶۰ سانت ،۱۰۷ سانت ، ۱۲۶ سانت و ۱۵۰ سانت میباشد . ولی اگر خرید شما به صورت رولی و تعداد باشد میتوانیم از سایزهای موجود هر عرضی که نیاز داشته باشید برش بزنیم و برایتان ارسال کنیم.

برچسب مات کننده شیشه انواع مختلفی دارد که در اینجا به برخی از آنها اشاره میکنیم .

شیشه مات کن ساده

ساده ترین و در عین حال ارزان ترین نوع مات کن،برچسب مات کننده ساده میباشد . برچسبی که هیچ طرح و چاپی روی آن وجود ندارد . این نوع از برچسب فقط و فقط به عنوان مات کننده شیشه کاربرد دارد و به هیچ وجه جنبه تزیینی یا تبلیغاتی ندارد . این برچسب در عین حالی که نور محیط را از بین نمیبرد ولی به صورت کامل جلوی دید را میگیرد . این برچسب به عنوان مات کن شیشه خانه و همچنین مات کن شیشه اداره ها کاربرد دارد .

مجموعه ما فروش شیشه مات کن ساده را در ابعاد مختلف ( به صورت متری و به صورت رول در تهران انجام میدهد و مرکز فروش مات کن شیشه میباشد . البته علاوه بر فروش شیشه مات کن در تهران ما برای تمامی شهرستانها نیز ارسال داریم ( توسط باربری یا تیپاکس ). برای خرید و نصب شیشه مات کن ساده به صورت متری ،کافیست که اندازه شیشه های خود را به ما اعلام فرمایید . برچسب ها یک روزه برش میخورد و برای شما ارسال میگردد . پیشنهاد میشود اندازه شیشه ها را حدود دو سانت بزرگتر اعلام فرمایید که هنگام نصب دچار مشکل نشوید.

شیشه مات کن طرح دار

مات کن های طرح دار خود به  دو مدل تقسیم میشود :
شیشه مات کن با طرح اختصاصی :
مجموعه ما این نوع از برچسب را تولید و چاپ میکند ( حتی در تعداد یک عدد ) . اگر شما برای دکور و شیشه های  خانه یا محل کار احتیاج به برچسب مات کن شیشه با طرح اختصاصی دارید میتوانید با ما تماس بگیرید . این نوع از مات کن های شیشه معمولاً جنبه تزیینی یا تبلیغاتی دارند .
نحوه طراحی شیشه مات کن با طرح اختصاصی به این صورت میباشد که شما طرح مورد نظر خود را با نرم افزار کرل طراحی نموده و برای ما ارسال مینمایید . مجموعه ما دقیقاً طبق اندازه هایی که شما طراحی و ارسال نموده اید برش مات کن شیشه را انجام میدهد و برایتان ارسال میکند . لطفاً هنگام ارسال فایل از ورژن پایین کرل مثل 12 یا 14 استفاده فرمایید تا مشکلی به وجود نیاید . چنانچه طراح ندارید فایل مورد نظر را برای ما ارسال فرمایید تا پس از اعلام هزینه طراحی چنانچه مایل بودید این کار را انجام دهیم.
مات کن طرح دار آماده ( که متاسفانه ما این مدل را نداریم و برای خرید آن میتوانید به سایتهایی مانند دیجی کالا ، بامیلو و … مراجعه فرمایید ).

شیشه مات کن رنگی

شیشه مات کن های رنگی هم دو نوع مختلف دارند : به صورت چاپ اختصاصی و به صورت طرح آماده.
چاپ شیشه مات کن رنگی با طرح اختصاصی :  به این معنی که ما چاپ شیشه مات کن را انجام میدهیم . برای انجام این کار کافیست فایل خود را طراحی نمایید و به صورت Tiff یا Psd با رزلوشن 120 و در ابعاد واقعی برای ما ارسال فرمایید . کار شما در هر طرح و رنگی که میخواهید چاپ میشود و یک روزه ارسال میگردد. چاپ مات کننده شیشه برای خانه و محل کار مورد استفاده قرار میگیرد . اگر قبلا چاپ برچسب مات کننده شیشه ها را انجام نداده اید بهتر است با بخش فروش ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم در زمینه نحوه طراحی فایل را سئوال نمایید .
اگر خودتان قادر به طراحی نمی باشید میتوانید از افرادی که ما معرفی میکنیم کمک بگیرید . در هر حال در نظر داشته باشید که چاپ مات کن شیشه یک کار تخصصی میباشد و اگر متراژ کار شما زیاد است ما نمونه گیری رایگان انجام میدهیم . برای دریافت نمونه گیری رایگان میتوانید یک قسمت از فایل خود را در سایز 50×70 برای ما ارسال فرمایید . ما پس از چاپ شیشه مات کن آنرا برای شما ارسال میکنیم .
مات کن رنگی با طرح های آماده ( که متاسفانه ما این نوع را هم نداریم و برای خرید این نوع از شیشه مات کن رنگی هم میتوانید به فروشگاههای اینترنتی مثل دیجی کالا ، بامیلو یا سایر فروشگاههای اینترنتی مراجعه فرمایید ).

برش شیشه مات کن

اگر شما نیاز به برش کاتر پلاتری مات کننده شیشه در طرح های و اندازه های مختلف دارید میتوانید فایل خود را برای ما ارسال نمایید . مجموعه ما یکروزه کار برش مات کن شیشه را انجام میدهد . لطفا فایل خود را فقط به صورت کرل 12 یا 14 ارسال فرمایید . چنانچه فایل کرلی ندارید عکس مورد نظر را برای ما ارسال فرمایید تا طراحی شما به صورت کرل آماده برش شود.
در این مدل قسمتهایی از برچسب با دستگاه مخصوصی برش خورده و جدا میشود . در نتیجه قسمتهای برش خورده خود شیشه دیده میشود و زیبایی خاصی به کار میدهد . موارد استفاده این برچسب مات کن شیشه برای ادارات و محل کارها برش آرم یا لوگو آن مجموعه و برای خانه معمولاً طرح های فانتزی میباشد .

برچسب مات کن رنگ ماشین

برچسب مات کن رنگ ماشین هم دقیقا همانند مات کن شیشه میباشد . اگر شما میخواهید رنگ ماشین را مات کنید میتوانید با خرید مات کن رنگ ماشین از ما این کار را انجام دهید . درباره اینکه آیا مات کن رنگ ماشین به بدنه ماشین آسیب میزند یا نه ؟ باید بگویم که هم بله و هم خیر ! بله به این خاطر که وقتی شما هر دستکاری بر روی بدنه ماشین انجام دهید ممکن است بدنه آسیب ببیند . 
خیر به این دلیل که اگر هنگام نصب مراقب باشید و با احتیاط این کار را انجام دهید از احتمال آسیب دیدگی کم میکنید . پیشنهاد میشود برای این کار از نصابهای حرفه ای ما کمک بگیرید . چرا که نصب برچسبهای مات کن رنگ ماشین به دقت و حوصله زیادی نیاز دارد . منحنی های روی ماشین و همچنین وجود دستگیره دربها کار نصب مات کننده رنگ ماشین را سخت تر میکند. 
اتومبیل شما هر رنگی که داشته باشد میتواند مات شود. البته رنگهای تیره تر بیشتر این موضوع را نشان میدهند . به عنوان مثال رنگ مشکی نسبت به رنگ سفید بیشتر خودش را نشان میدهد . ناگفته نماند که ماشین های رنگی مثل نارنجی ، قرمز ، سبز و زرد بسیار قشنگنتر دیده میشوند. 
همچنین اگر نیاز به چاپ استیکر با زمینه سفید دارید میتوانید به صفحه چاپ استیکر مراجعه فرمایید.

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد