چاپ استیکر ماشین های پخش

چاپ استیکر روی ماشین

چاپ استیکر روی ماشین های پخش جزو لاینفک مجموعه های بزرگ تولید کنندگان و پخش کنندگان مواد غذایی میباشد ، این مجموعه به صورت کاملاً حرفه ای کار چاپ و نصب استیکر روی ماشین را از مرحله اندازه گیری ، زیر سازی تا مرحله چاپ و اجرا را انجام میدهد ( برای دیدن نمونه ماشین های اجرا شده با استیکر ، میتوانید روی عکسهای بالا کلیک نمایید ) . برای چاپ استیکر روی ماشین  نیاز به گرفتن مجوز از سازمان زیباسازی و همچنین پلیس راهور میباشد  بعد از اخذ مجوز ، مابقی کار که شامل چاپ استیکر و نصب آن میباشد ؛ به همان صورتی است که در بخش چاپ و نصب روی اتوبوس توضیح داده شد . البته تفاوت اندکی نسبت به نصب استیکر روی اتوبوس دارد و آن هم این است که به دلیل صاف بودن بدنه ماشین های پخش ، نصب استیکر روی آن ساده تر از نصب روی اتوبوس میباشد . ولی برای  چاپ استیکر روی ماشین میبایستی مسئله نوع رنگها و نوع استیکر مورد استفاده در چاپ مورد توجه قرار گیرد چرا که ماشین های پخش نیز همانند اتوبوسها تقریباً هفته ای یک بار نیاز به کارواش دارند و اگر استیکر یا جوهی مصرفی آنها از نوع مرغوب نباشد رنگ آنها خیلی زود پاک میشود .

نصب استیکر روی ماشین های پخش

چاپ استیکر روی ماشین های پخش پیچیدگی های خاص خود را دارد . ولی مرحله دشوار کار نصب استیکرها میباشد . چرا که بدنه ماشین های پخش کاملاً صاف میباشد و کوچکترین خطای نصب را نشان میدهد . بعلاوه این ماشینها دائماً در خیابان ها در حال تردد میباشند و به طور مداوم با شاخه های درختان تماس دارند . و همچنین به دلیل شستشوی زیاد در معرض رنگ پریدگی قرار دارند . انتخاب نوع استیکر و نوع جوهرهای چاپی بسیار مهم میباشد . این مجموعه با تکیه بر پشتوانه ۱۵ ساله در زمینه چاپ استیکر ماشین های پخش ، به صورتی کاملاً تخصصی در این حوضه فعالیت میکند و شما میتوانید نمونه کارهای ما که گویای این امر میباشد را در بالا ملاحضه فرمایید.

جوهرهای چاپ استیکر روی ماشین

چاپ استیکر روی ماشین به صورت کاملاً تخصصی و در کیفیتهای مختلف با ماندگاری رنگ طولانی در این مجموعه انجام میشود . استیکرهایی که برای ماشینهای پخش در این مجموعه چاپ میشوند همگی با جوهر آمریکایی و با ماندگاری رنگی طولانی ( حداقل ۳ برابر جوهرهای چینی ) چاپ میشوند . این شرکت با داشتن دستگاههای کاملاً متفاوت ( دستگاه اکوسالونت با هد اپسون ، دستگاه سالونت بیس با هد ۴۲ پیکولیتر و سالونت بیس با هد ۱۴ پیکولیتر ) توانایی چاپ استیکر ماشین در کیفیتها و قیمتهای مختلف را دارا میباشد . این مجموعه افتخار همکاری با شرکتهای مختلفی برای چاپ استیکر ماشین را داشته است از جمله : شرکت میهن ( چاپ استیکر بر روی شیشه سوپرمارکتها و ماشینهای پخش ) شرکت پاکشو ( چاپ استیکر برای برند اسپیف ، گلرنگ و هوم پلاس که بر روی اتوبوسها انجام شد و همچنین لوگوهای ماشین پخش ) ، همکاری این مجموعه با شرکت واحد اتوبوسرانی برای چاپ استیکر روی انواع اتوبوس با برندهای متفاوت از جمله سونی و سامسونگ و… ، همکاری با شرکت محترم خزر شیر ( چاپ لگو  برای شیشه سوپرمارکتها و ماشینهای پخش ) و سایر شرکتهای تولیدی و غذایی دیگر …

برای مشاهده کامل انواع چاپ پشت چسبدارها به صفحه چاپ استیکر مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر اشکالی در این صفحه میبینید لطفاً از طریق همین فرم به ما اطلاع رسانی نمایید

تمام حقوق و مطالب منتشر شده در اینجا برای سایت سی بن محفوظ است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد