چاپ و برش همزمان استیکر ( وینیل )

اين شركت در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات و به روز بودن دستگاههای خود ، اولين دستگاه چاپ و برش همزمان خود را نصب و راه اندازی نمود ، اين دستگاه توانايی چاپ و برش بسيار دقيق لیبل و استيكر را تا عرض 127 سانتيمتر دارا ميباشد .
اين دستگاه توانايی چاپ و برش همزمان كارهايی مانند چاپ و برش لوگو يا آرم ، چاپ و برش شكل محصولات ، چاپ و برش برچسبهای گوناگون ، چاپ و برش ليبل ها ، چاپ و برش دور تصاوير خاص ، چاپ و برش انواع اتيكت های پشت چسبدار ، چاپ و برش شكلهای كارتنی ، چاپ و برش استیکر شیشه ای جهت چسباندن از داخل شیشه خودروها ، استيكرهای ديواری كه نياز به چاپ و برش خاص دارند و بسياری موارد ديگر را دارا ميباشد.
همانطور که قبلاً و در صفحه : استیکر چیست ؟ درباره استیکر توضیحات مفصلی ارائه گردید ، استیکر در انواع مختلفی وجود دارد که استیکر سفید و شیشه ای جزوی از آنهاست . اگر در زمره تولید کنندگان مواد غذایی ، دارویی یا صنعتی هستید که میخواهید محصول تولید شده خود را به صورت محدود روانه بازار کنید و در اصطلاح بازار سنجی کنید . و یا اینکه فعلاً نمیخواهید تولید انبوه داشته باشید ، بهترین گزینه شما چاپ لیبل در تیراژ پایین میباشد . ما توانایی چاپ و برش همزمان استیکر و لیبل های پشت چسبدار را در عرض یک روز برای شما فراهم آورده ایم . سفارش شما از لحظه ارسال فایل معمولاً ۲۴ ساعته چاپ و آماده ارسال میگردد .

نحوه آماده سازی فایل برای چاپ و برش همزمان

برای چاپ و برش همزمان استیکر بایستی دو فایل مختلف برای ما ارسال فرمایید . اگر طراحی خود را در نرم افزار فتوشاپ انجام داده اید آن را به نرم افزار کرل منتقل نمایید و در آنجا خط برش مد نظر خود را مشخص فرمایید . در نظر داشته باشيد كه خط برش شما فقط بايد در نرم افزار كُرل ( CorelDrow x4 )يا پايينتر طراحی شده باشند يا چنانچه با ورژن بالاتری طراحی شده اند ميبايستی save as كُرل پايينتر گرفته شوند و طرحها به صورت tif ارسال گردد، بهتر است كه خطوط برش حدود يك يا دو ميليمتر داخل طرح باشد تا از خطاهای احتمالی و افتادن سفيدی دور كار جلوگيري شود.
چنانچه قبلا این کار را انجام نداده اید و یا اینکه برای شما ایجاد دردسر میکند ، میتوانید فایل خود را برای ما ارسال فرمایید تا خط برش کارهایتان توسط ما انجام پذیرد. در هر حال شما میتوانید برای دریافت راهنماییهای بیشتر با ما تماس بگیرید و مشکلات احتمالی را از همکاران ما سئوال فرمایید.
نظر به دليل اينكه آماده سازی دستگاه براي چاپ و برش همزمان استيكر بسيار زمان بر ميباشد لذا حداقل سفارش قابل قبول برای انجام اين كار ٣ متر مربع ميباشد. همچنین برای کارهای تیراژ به صورت رایگان نمونه گیری میشود که این موضوع برای بررس کیفیت چاپ و دیدن خروجی رنگها میباشد .

چگونگی تحویل کارهای برش خورده

از ديگر مزايای چاپ و برش استیکر به صورت همزمان ميتوان به اين نكته اشاره نمود كه برش كارها به صورت نيم تيغ ميباشد به اين معنی كه فقط خود استيكر يا برچسب برش ميخورد و كاغذ پشت استيكرها سالم ميباشد در نتيجه كارها به صورت رول شده تحويل مشتری ميگردد ، اين كار از پخش شدن و به هم ريختگی كارها جلوگيري ميكند. البته در صورت درخواست مشتری امکان برش به صورت تک به تک نیز فراهم است که در این رابطه میتوانید با همکاران ما صحبت فرمایید .
برش استیکر با دست معمولاً با دشواریهای زیادی روبروست و هیچگاه نمیتوان استیکر را کاملاً صاف و یکدست برش داد مخصوصا اگر کار تیراژ داشته باشیم ، از این رو ما درصدد آن برآمدیم تا این کار را ساده و بسیار دقیق انجام دهیم ، با دستگاه چاپ و برش همزمان استیکر این کار در سریعترین زمان ممکن انجام میپذیرد جهت دریافت قیمت چاپ و برش همزمان استیکر با ما تماس حاصل فرمایید.